Posted on: 1 marca 2020 Posted by: Agata Comments: 0
pokój młodzieżowy

Pokój dziecięcy to zwykle spore designerskie wyzwanie. W zależności od płci malucha wybieramy dedykowany rodzaj mebli. Z biegiem lat mamy mniejszy dylemat, gdyż bardzo często chłopcy chcą mieć pokoje z bohaterami z kreskówek, natomiast dziewczynki z księżniczkami lub popularnymi kucykami. Nieco gorzej jest, gdy nasze dziecko zaczyna dorastać. Bardzo często chce mieć swój głos w wyborze mebli. Dobrze jest wtedy usiąść wspólnie i przejrzeć różne propozycje i oferty. A jaki mamy, np. wybór?

Meble dwukolorowe

Przeglądając profesjonalne strony z meblami, możemy wybrać naprawdę ciekawe propozycje do pokoju młodzieżowego. Taką stroną i sklepem jest: https://meblezet.com/. Znajdziemy tam naprawdę inspirujące propozycje. Taką z pewnością są meble w kolorze biało – żółtym. Wiele nastolatków lubi wyraziste i intensywne kolory, które przyciągają wzrok. Szafa, komoda, łóżko tapicerowane 140×200, a także stolik i inne dodatki z pewnością będą współgrać świetnie.

Dla tradycjonalistów i odważnych

Wielu nastolatków zaczyna cenić sobie prostotę. Preferują oni zestawy mebli jasnych z ciekawymi dodatkami kolorystycznymi, np. jedną szafką w innym odcieniu, np. zielonym, czy fioletowym. Nie brakuje również młodzieży o nieco odważniejszych gustach. Mogą oni zatem zdecydować się na meble ciemne z np. białymi szafkami lub w kolorze szarym.

Mamy wiele możliwości wyboru, najważniejsze, by nasze dziecko było zadowolone i z chęcią przyjmowało w nim gości. Dla nastolatka pokój to azyl, w którym w tym okresie czasu spędza z reguły najwięcej dni.

Leave a Comment